БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН МИСТЕЦЬКИХ РОБІТ НА ПІДТРИМКУ ДІТЕЙ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ІЗ ЗОНИ АТО ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Запрошуємо взяти участь у великому мистецькому заході, що має на меті об’єднати зусилля митців, бізнесменів та самих дітей для підтримки дитячого табору «Лісова застава», який надає психологічну підтримку малюкам із зони АТО.

Цей аукціон представить роботи провідних українських художників, лоти від українських компаній та небайдужих українців. Маленькі гості заходу будуть мати можливість малювати під керівництвом видатних українських митців та виручити за свої роботи кошти для однолітків із зони АТО.

Окрасою вечора стане концерт за участю фіналістів «Х-фактора». Очікується виступ гурту СКАЙ, що опікується табором. Програма заходу постійно поповнюється виступами українських митців.

Учасники заходу візьмуть участь у розіграші призів від Партнерів аукціону.

Всі кошти, що будуть зібрані на аукціоні, реєстраційні внески гостей та кошти спонсорів підуть виключно на реконструкцію будівель дитячого табору «Лісова застава». Звіт про виручені кошти Благодійний фонд «Національне Відродження» опублікує на сайті фонду http://ukraine-911.org/ у розділі звітів.

Реєстрація обов’язкова.
З вдячністю розглядаємо пропозиції щодо співпраці з митцями, спонсорами, ЗМІ та всіма, хто має бажання допомогти в добрій справі.

Контакти (044) 221 00 91, (063)120 53 57