Благодійний аукціон фонду “Абрикос”

16 вересня 2014 у Великому залі Торгово-промислової палати України відбувся благодійний аукціон, присвячений збору коштів на реабілітацію трьох військовослужбовців, які отримали важкі фізичні каліцтва під час служби в зоні АТО:
Сергію Загасайло, 80-а окрема аеромобільна бригада ВДВ ВСУ, м.Львів;
Олексію Аванесяну, 55-а окрема артилерійська бригада, м. Запоріжжя;
В’ячеславу Буйновському, батальйон “Айдар”.
У заході взяли участь відома українська письменниця і поетеса Оксана Забужко, Народний артист України Остап Ступка, народний артист України, лауреат національної премії імені Тараса Шевченка Віталій Малахов, кінопродюсер Олег Кохан, телевізійний продюсер Алла Липовецька.
На вечорі був виступ Київського академічного драматичного театру на Подолі, естрадної виконавиці Рената Штіфель, Катерини Гапочки, дуету “Анна-Марія”.
В рамках заходу в партнерстві з журналом “Фокус” і музейним комплексом “Мистецький Арсенал” відбулася виставка фотографій Олександра Чекменьова “Справжня свобода починається по ту сторону відчаю”.
Відомі телеведучі та журналісти Олег Панюта, Роман Бочкала, Віталій Ковач, Андрій Цаплієнко представили сюжети про підопічних благодійного фонду “Абрикос”.
Вечір пройшов за підтримки Торгово-промислової Палати України, Благодійного фонду “Абрикос”, Групи Компаній “ЛІГА”, кейтерингової компанії “Фігаро-Кейтеринг”, туристичного оператора індивідуальних подорожей Zabugor.com, готелю “Прем’єр Палас”, салону “Антураж”, квіткової студії “Тюльпани”, Дому французького інтер’єру Artichoke.
Гостями вечора були директори великих вітчизняних та іноземних компаній, діячі культури і мистецтва, волонтери, журналісти, батьки і лікуючі лікарі підопічних фонду. Завданням цьому вечору було привернути увагу великого бізнесу до проблеми реабілітації поранених, налагодити регулярне фінансування лікування та всіляку допомогу в його організації. Перед заходом гості купували вхідні квитки, відправляючи благодійні внески на рахунок фонду “Абрикос”. Решту коштів збиралися протягом вечора за рахунок аукціону, на який були виставлені ювелірні прикраси, проживання та абонементи в 5-зіркових готелях, меблі, ексклюзивні предмети інтер’єру, а також особисті лоти від відомого колекціонера Олександра Крилова та письменниці Оксани Забужко.
Виручка від продажу 9 лотів на аукціоні склала 55300 грн.
Всього з урахуванням безготівкових і готівкових благодійних внесків на благодійному вечорі було зібрано 111 951 грн.
Зібрані кошти будуть перераховані на рахунок клінік, в яких бійці будуть проходити реабілітацію, і компаній-виготовлювачів протезів. Серед строкових завдань Фонду – оплата вартості курсу нейрореабілітації Сергія Загасайло в розмірі 60 257,52 грн.
Залишилися від проведеної акції кошти, а також подальші надходження на рахунок “Абрикоса” складуть резервний фонд для протезування Олексія Аванесян та В’ячеслава Буйновского, яке буде проводитися в кінці поточного року. За наявними попередніми даними на ці цілі буде потрібно не менше 60 000 доларів США. На оплату повного курсу лікування Сергія Загасайло необхідно 120 000 доларів США. Благодійний фонд “Абрикос” продовжить роботу з залучення коштів на їх лікування та протезування.