Перший національний форум з підтримки експорту.

16-17 квітня 2015 р. , іншими громадськими та бізнес-організаціями проводить Перший національний форум з підтримки експорту.
Даний захід проводиться для вітчизняних експортерів та тих підприємств, які мають намір вивести свої товари і послуги на ринки країн світу, а також покращити умови ведення бізнесу та залучити інвестиції в Україну.
Програмою заходу передбачено проведення гала-сесії за участю Прем’єр-міністра України А. Яценюка, членів Уряду, іноземних гостей, фінансово – кредитних агентств, представників бізнесу, загалом планується провести: пленарне засідання, панельні дискусії, круглі столи, зокрема з питань «Україна – Китай», «Україна – країни Африки», а також проведення другої частини заходу – Словацько-Українського бізнес-форуму (20-23 квітня 2015 р. м. Кошиця, Словаччина).
До участі у заходах Форуму в якості спікерів запрошені керівники і СЕО провідних українських та іноземних компаній, інвестиційних, інших фондів, що займаються фінансовою і технічною допомогою, міжнародних і вітчизняних фінансово-банківських установ, страхових компаній, зокрема WB, EBRD, Укрексімбанк, UNIQA, тощо, кредитно-експортні агентства Угорщини, Польщі, Чехії, Німеччини, Італії, Франції, Китаю, Казахстану, дипломатичні представництва іноземних країн, акредитовані в Україні, представництво Європейської комісії в Україні та представники Європейського союзу, інших міжнародних організацій.
Основною метою Форуму є обговорення широкого кола питань, пов’язаних із підтримкою і просуванням товарів та послуг вітчизняних підприємств – експортерів на ринки іноземних країн, насамперед до країн ЄС, подолання технічних бар’єрів, проведення модернізації та технічного переоснащення підприємств відповідно до стандартів ЄС, видача сертифікатів відповідності, ліцензування продукції, обговорення та визначення засад щодо формування в Україні експортно-кредитного агентства, інституту уповноважених економічних операторів, обговорення проблем малого та середнього бізнесу при здійсненні експортно-імпортних операцій, тощо.
Захід передбачає проведення зустрічей керівників українських та іноземних підприємств з урядовими посадовцями України, організація зустрічей у форматі В2В (за окремими заявками).

Запрошуємо вас взяти участь у даному Форумі.
Місце проведення: м. Київ, вул. В.Житомирська, 33, Конгресно-виставковий центр ТПП України Chamber Plaza.