Презентація німецької програми підтримки бізнесу SES

SES – Senior Experten Service – Служба Старших Експертів – це фонд німецької економіки з міжнародного співробітництва.
Служба була створена під егідою Німецького об’єднання торгово-промислових палат (DIHK) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ). З 1983 року було проведено більше 38 тисяч проектів у 160 країнах світу.
Метою діяльності фонду є надання практичної допомоги підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності за допомогою залучення німецьких експертів. Фонд є незалежною і некомерційною організацією.
До служби в SES залучаються німецькі фахівці – носії багаторічного досвіду роботи в різних галузях німецької промисловості, сільського господарства, торгівлі, будівництва, транспорту, зв’язку, інформатики, банківсько-страхового сектора, освіти, охорони здоров’я, туризму, комунального господарства та інших сфер діяльності.
Проблеми, які вирішують німецькі експерти, полягають в першу чергу в підвищенні кваліфікації персоналу та надання практичної допомоги при вирішенні завдань технічного та організаційного характеру: вдосконалення виробництва, підвищення якості, розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу, модернізації виробництва.
До числа пріоритетних завдань – допомога в розробці бізнес-планів, підготовка підприємства до сертифікації на відповідність міжнародним штандартам, рекомендації по покупці необхідного обладнання та матеріалів, підвищення кваліфікації персоналу та. т. д.