Про нас

ЧОМУ CHAMBER PLAZA?

Чому ми кращі.
Комплекс залів Chamber Plaza — це багатофункціональний майданчик на базі Торгово-промислової палати України у самому центрі Києва.

5 залів у одному комплексі
В центрі міста 1км від Хрещатика
Повний пакет послуг для проведення заходів
Ідеальний стан залів та сучасна техніка

Chamber Plaza має багаторічний досвід організації виставкових заходів та конференцій. Пропонуємо в оренду зали в центрі Києва для конференцій, виставок, тренінгів, круглих столів, конгресів, чемпіонатів, шоу, концертів, інших культурно-масових та бізнес-заходів.

Зали Chamber Plaza оснащені новою якісною відео та аудіо системою. Оренда залу включає в себе використання всієї апаратури, мікрофонів, екранів, та інші. Ми вважаємо, що для клієнтів організація заходів на найвищому рівні — це пріоритет, тому наша команда докладає усіх зусиль, щоб наші клієнти досягали своєї мети.

Комплекс залів включає повний спектр конференц-сервісів та діє по принципу “Єдиного вікна”.

Завдяки багаторічному досвіду проведення різних заходів, ми чудово розуміємо скільки важливих дрібниць мають бути підготовлені, щоб відвідувачі залишилися задоволені. Тому ми пропонуємо цілий комплекс послуг — від технічного оснащення (звук, світло, проектори) до підготовки зони реєстрації, розміщення зовнішніх площин для візуальних зображень і реклами спонсорів. Всі необхідні можливості обговорюються індивідуально, виходячи з формату заходу.

На кожному заході передбачені кава-паузи, а якщо заходи досить тривалі — ще й обіди. Ми готові підібрати меню для ваших відвідувачів, виходячи з ваших побажань і наявного бюджету!

«Реноме Кейтеринг» — це смачна кухня (меню представлено кращими стравами української та європейської кухонь), це дизайнерське оформлення, будь то кава-брейк, звичайні обіди або святкові фуршети, бенкети, корпоративні вечірки.

Ми готові обслужити до 2000 відвідувачів, саме тому нас вибрали організаторами інавгурації Президента України (2005, 2010), «міні-Давос» (2005), Євробачення (2005), Міжнародної науково-практичної конференції «Двадцять п’ять років Чорнобильської катастрофи (2011) та ін.

Якщо у вас є бажання організувати свій діловий або інший захід, але вам потрібна консультація з приводу його організації та проведення — зв’язуйтеся з нами, ми обов’язково вам допоможемо!

Оренда залів Chamber Plaza — це вибір, що підкреслює Ваш статус.