Про нас


5 залів у одному комплексі

В центрі міста 1км від Хрещатика

Повний пакет послуг для проведення заходів

Ідеальний стан залів та сучасна техніка

Комплекс залів Chamber Plaza – це багатофункціональний майданчик на базі Торгово-промислової Палати України у самому центрі Києва.

Торгово-промислова Палата має багаторічний досвід діяльності, одним з видів якої є організація заходів різноманітного масштабу та формату. Chamber Plaza має багаторічний досвід організації виставкових заходів та конференцій. Пропонуємо в оренду зали в центрі Києва для конференцій, виставок, тренінгів, корпоративів, з’їздів, а також спортивних змагань, чемпіонатів, шоу, концертів, балів та інших культурно-масових заходів.

Chamber Plaza оснащена новою якісною відео та аудіо системою. Оренда залу включає в себе використання всієї апаратури, мікрофонів, екранів, та інші. Ми вважаємо, що для клієнтів організація заходів на найвищому рівні – це пріоритет, тому наша команда докладає усіх зусиль, щоб наші клієнти досягали своєї мети.

Комплекс залів включає повний спектр конференц-сервісів та діє по принципу “Єдиного вікна”.

Завдяки багаторічному досвіду проведення різних заходів, ми прекрасно розуміємо скільки важливих дрібниць має бути підготовлене, щоб відвідувачі залишилися задоволені. Тому ми пропонуємо цілий комплекс, що супроводжує послуги – від технічних деталей (звук, світло, проектори) до підготовки зони реєстрації та розміщення зовнішніх площин для візуальних зображень, і реклами спонсорів. Всі необхідні можливості обговорюються індивідуально, виходячи з ваших запитів під захід.

На кожному заході передбачені кава-паузи, а якщо заходи досить тривалі – ще й обіди. Ми пропонуємо вам зняти головний біль з пошуку виконавців, і запропонувати свої послуги з обслуговування вашого заходу.

Ми готові підібрати меню для ваших відвідувачів, виходячи з ваших побажань і наявного бюджету!

«Реноме Кейтеринг» – це прекрасна кухня (меню представлено кращими стравами української та європейської кухонь), це дизайнерське оформлення різних заходів, будь то кава-брейк, звичайні обіди або святкові фуршети, бенкети, весілля, дні народження, корпоративні вечірки.

Ми готові обслужити до 2000 відвідувачів, саме тому нас вибрали організаторами інавгурації Президента України (2005, 2010), «міні-Давос» (2005), Євробачення (2005), Міжнародний науково-практичній конференції «Двадцять п’ять років Чорнобильської катастрофи (2011) та ін.

«Продакшн-студія CHECKPOINT» – незмінний медіа-партнер ТПП України та ChamberPlaza з багаторічним досвідом створення відео для бізнесу і медіапідтримки заходів.

Ми створюємо іміджеві та рекламні відео, репортажі, інтерв'ю, корпоративні і тематичні фільми для просування бізнесу та особистих брендів. Здійснюємо онлайн-трансляції заходів з можливістю платного доступу для користувачів. Розміщуємо і просуваємо відеоролики на веб-сайті, YouTube-каналіта сторінці у Facebook.

Відеоанонс (промороликдо 45 секундз відео та графікою за обраним форматом)

Фотозйомка (фотозйомка заходу, фотокорекція)

Відеозвіт(підсумковий відеоролик –2-3 хвилини)вибіркова відеозйомка (одна або дві камери) до 5 годин, інтерв’ювання учасників, створення сценарію, диктор, відеомонтаж (обробка аудіо-, відеоматеріалів,  додавання звукового оформлення і титрів), субтитри іноземною мовою (за додаткову платню).

Відеозапис усього заходу (повна відеозйомка (2 камери) заходу до 5 годин, відеозапис усіх виступів, дискусій, презентацій на одній локації).  Відеоверсія заходу (за додаткову платню)

Онлайн-трансляція (повний технічний супровід в організації онлайн-трансляції у мережі Інтернет, розміщення плеєра трансляції на вашому сайті або на сервісі Eventhub з можливістю платного доступу для користувачів, показ титрів, роликів, презентацій під час онлайн-трансляції,  повний відеозапис заходу та обробка відеоматеріалів, синхронний переклад іноземною мовою (за додаткову платню), надання доступу, що включає фінансові показники та інформацію про відвідувачів.

Якщо у вас є бажання організувати свій діловий або інший захід, але вам потрібна консультація з приводу його організації та проведення – зв’язуйтеся з нами, ми обов’язково вам допоможемо!

Оренда залів Chamber Plaza – це вибір, що підкреслює Ваш статус.