Кейтеринг

На кожному заході передбачені кава-паузи, а якщо заходи досить тривалі — ще й обіди. Ми пропонуємо вам зняти головний біль з пошуку виконавців, і запропонувати свої послуги з обслуговування вашого заходу:

Організація регулярного харчування гостей (кава-брейки, обіди);
Організація урочистого прийому гостей;
Організація води для спікерів та гостей.

Ми готові підібрати меню для ваших відвідувачів, виходячи з ваших побажань і наявного бюджету!

«Реноме Кейтеринг» — це не тільки прекрасна кухня (меню представлено кращими стравами української та європейської кухонь), це ще й дизайнерське оформлення різних заходів, будь то кава-брейк, звичайні обіди або святкові фуршети, бенкети, весілля, дні народження, корпоративні вечірки.

Ми готові обслужити до 2 000 відвідувачів, саме тому нас обрали організаторами інавгурації Президента України (2005, 2010), «міні-Давос» (2005), Євробачення (2005), Міжнародної науково-практичної конференції «Двадцять п'ять років Чорнобильської катастрофи (2011) і ін. Нашими замовниками виступали Організація з безпеки і співробітництва в Європі, Національний олімпійський комітет України та багато інших державних і громадських організацій.

Стратегія нашої компанії спрямована на індивідуальний підхід до кожного замовника будь то маленька вечірка або масовий захід, ми враховуємо побажання кожного. Доброзичливий персонал і дирекція закладу завжди раді бачити Вас нашими бажаними відвідувачами.

З питань кейтерингу, звертайтесь: +38 (044) 587-68-27
Пошта: r.c.c@ukr.net
Веб-сторінка нашого партнера: www.renommee.com.ua