Конференція ZED FORUM 2014: міжнародна торгівля – можливості для експорту

В рамках досягнутих під час ZED Forum 2014 домовленостей, з метою систематизації і структурування пропозицій і рекомендацій, висловлених його учасниками, з розробки комплексу заходів, спрямованих на стабілізацію і розвиток експортної політики України, просимо бажаючих в термін до 12:00 24 березня п. м вислати свої пропозиції та коментарі за формою, розміщеною вище.

Це важливо, в першу чергу, для включення в проект Програми КМУ «100 кроків – 100 днів Уряду України».

У доповненні до таблиці прохання докладати існуючі інформаційно-аналітичні матеріали.

Зведена таблиця буде направлена ​​до Служби Міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремета для відпрацювання їх відповідними структурними підрозділами.

Очевидно, що в умовах сучасних локальних і глобальних економічних і політичних викликів необхідна консолідація зусиль бізнесу, з метою захисту та просування інтересів вітчизняних виробників на зовнішніх ринках.

Учасники заходу, серед яких керівники провідних українських підприємств-експортерів, представники органів державної влади, вітчизняні та зарубіжні експерти в ході відкритих дискусій обговорили актуальні проблеми присутності та ефективної діяльності вітчизняного бізнесу в країнах СНД, Європейського Союзу та на нових ринках.

Запрошуються до участі керівники підприємств-експортерів, представники фінансових установ, юридичних, консалтингових, аудиторських, інвестиційних компаній, представники державних органів.

Робочі мови конференції – російська та англійська. Надається синхронний переклад.