IX Національний форум бухгалтерів «B – FUTURE»

Шановні друзі!

Маємо честь запросити вас на захід Ради Незалежних Бухгалтерів та аудиторів

 IX Національний форум бухгалтерів «B - FUTURE»

IX Національний форум бухгалтерів «B - FUTURE» присвячений майбутньому професії бухгалтера. Адже бухгалтерська професія в Україні все більше відчуває глибоке зворушення, ніж будь-коли. Професійна платформа «B - FUTURE» — це дискусійний майданчик, надійний путівник для кожного бухгалтера чи аудитора, чудова можливість зазирнути в майбутнє та відчути, на які зміни слід очікувати професії, бізнесу, державі та суспільству.

7 ключових причин відвідати «B - FUTURE»
- Хочеш зазирнути в бухгалтерське майбутнє? Не вагайся, воно вражає!
- Відчуваєш брак професійних знань та навичок? Приходь, разом подискутуємо, чому варто вчитися та які навички слід опанувати.
- Мрієш побудувати успішну кар’єру? Тоді рахівниць треба позбавлятися, повна автоматизація процесів – це наше спільне майбутнє.
- IQ чи EQ? Дослідження доводять, що саме люди з високим рівнем емоційного інтелекту (EQ) будують успішну кар’єру та отримують вищу заробітну плату. Хочеш знати, як розвинути EQ? Ми знаємо!
- Соціальні ліфти: як вони працюють та завдяки яким якостям звичайні фахівці виростають від звичайного бухгалтера до фінансового директора, CEO чи навіть Міністра?
- Як зрозуміти свого керівника та максимально відповідати його очікуванням? Словом – як стати незамінним бухгалтером для бізнесу. Тож, ми запитаємо у CEO!

Майбутнє приходить значно швидше, якщо йти йому назустріч! Тож, зустрінемо його разом!

Детальна інформація:
http://forum9.rnba.com.ua/,
https://www.facebook.com/events/468946053670215/

Реєстрація:
https://forms.gle/q5rk4P7NrNCF5NLQ9
або e-mail events@rnba.com.ua